CATERING

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Przyjmujemy zamówienia na menu cateringowe! Z nami przygotujesz znakomity poczęstunek na imprezę firmową, bankiet, koktajl, konferencję czy szkolenie, a także na uroczystości rodzinne, cateringi wigilijne, wielkanocne czy sylwestrowe.
Proponujemy ofertę cateringową dostosowaną do indywidualnych potrzeb, pomagamy w doborze odpowiedniego menu, możecie Państwo wybierać spośród restauracyjnych dań z karty lub skomponować indywidualne menu na bazie naszej oferty okolicznościowej.
Obsługujemy każdy rodzaj uroczystości, od kameralnych spotkań po wystawne przyjęcia.
Zamówienia: rezerwacje@hotelnaskarpie.com | +48 733 455 055

Pokoje

Komfort i Elegancja

Wyjątkowy catering – Ząbkowice Śląskie i okolice

Restauracja na Skarpie to ciesząca się uznaniem i jedna z najwyżej ocenianych restauracji w Ząbkowicach Śląskich. Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby naszym menu uświetnić spotkanie poza murami hotelu, wzbogaciliśmy ofertę o catering. Ząbkowice Śląskie i okoliczne miejscowości to obszar, na którym świadczymy nasze usługi.

Oferujemy indywidualnie dobrane menu na każdą okoliczność: branżową konferencję i sympozjum, szkolenie, bankiet, imprezę sylwestrową i kolację wigilijną, rodzinną uroczystość, przyjęcie weselne organizowane w plenerze i firmową imprezę okolicznościową. Nasze sezonowe menu opieramy na najwyższej jakości składnikach, cenimy dania kuchni polskiej w nowoczesnej i niebanalnej odsłonie, oferujemy również menu wegańskie i wegetariańskie. Gwarantujemy, że przygotowany catering zostanie dostarczony na czas.