Komunia

Celebrujemy najważniejsze momenty

KOMUNIA

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Pierwsza komunia to ważne wydarzenie w życiu dziecka i uroczystość, którą świętuje zwykle cała rodzina. Pomagamy w przygotowaniu eleganckiego przyjęcia, tak aby wszyscy mogli spędzić ten dzień wspólnie, smacznie i radośnie w rodzinnym gronie.

Z przyjemnością organizujemy kameralne przyjęcia komunijne do 32 osób. Szykownie zaprojektowane wnętrze Restauracji na Skarpie wraz z przestrzenią w oranżerii dają możliwość organizacji wyjątkowego wydarzenia. Podczas planowania przyjęcia naszym priorytetem są indywidualne potrzeby gości.

Pokoje

Komfort i Elegancja

Nastrojowa komunia – Ząbkowice Śląskie

Jedną z ważniejszych uroczystości w wielu rodzinach jest przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej. Po oficjalnej części bliscy pragną uczcić w gronie rodziny i przyjaciół podniosłe wydarzenie, jakim jest komunia. Ząbkowice Śląskie to urokliwe miasteczko położone w województwie dolnośląskim, na Przedgórzu Sudeckim. Hotel na Skarpie mieszczący się w przedwojennej willi to doskonałe miejsce na organizację komunijnego spotkania rodzinnego do 32 osób. Dzieci przyjmujące sakrament, ich rodziców i bliskich zapraszamy do nastrojowej restauracji z oranżerią. Wyjątkowe menu skomponowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami, piękna sceneria ozdobiona kwiatami, profesjonalna obsługa i dogodna lokalizacja sprawiają, że każde przyjęcie organizowane w Hotelu na Skarpie jest wyjątkowe i przebiega w ciepłej, rodzinnej atmosferze.