Gdzie można zorganizować imprezę urodzinową lub chrzciny w Ząbkowicach Śląskich?

Impreza urodzinowa - roczek

Gdzie można zorganizować imprezę urodzinową lub chrzciny w Ząbkowicach Śląskich?

Gdzie można zorganizować imprezę urodzinową lub chrzciny w Ząbkowicach Śląskich? 960 640 Verseo

Chrzciny czy pierwsze urodziny dziecka to okazja, która wymaga odpowiedniej oprawy. Możliwość spotkania się z rodziną i wspólnego świętowania ważnych momentów w życiu malucha przynosi wszystkim uczestnikom zabawy wiele radości. Jeśli zbliża się wielka chwila Twojego dziecka, niezależnie od tego, czy jest to sakrament chrztu, roczek czy kolejne urodziny, Ząbkowice Śląskie i Hotel na Skarpie zapraszają! To idealne miejsce, by zorganizować niezwykłą, rodzinną uroczystość. Malowniczo położona, piękna restauracja, niezwykła atmosfera, menu, które zachwyci gości i możliwość rezerwacji miejsc w dogodnym terminie – wszystko to składa się na wyjątkowość naszego obiektu.

Czy Hotel na Skarpie oferuje organizację pierwszych urodzin dziecka?

Roczek w restauracji to coraz częściej spotykana forma świętowania pierwszych urodzin dziecka w rodzinnym gronie. Tego typu impreza wymaga bowiem szczególnej oprawy. Dlatego doskonale, jeśli nie musimy przygotowywać jej samodzielnie, we własnym domu. Rodzice niemowlęcia mają na co dzień zbyt dużo innych obowiązków, by dodatkowo koncentrować się na przygotowaniach i organizować roczek. W Ząbkowicach Śląskich znajdziesz Hotel na Skarpie – miejsce, które wyprawi za Ciebie pierwsze poważne przyjęcie Twojego dziecka. Wystarczy zadzwonić, wybrać termin spotkania i umówić się na doprecyzowanie szczegółów. Zamówienie przyjęcia przez rodzinę lub przyjaciół może być także świetnym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców. 

Jakie usługi oferuje Hotel na Skarpie przy organizacji urodzin lub chrztu?

Organizujemy przyjęcia z okazji chrztu lub urodzin, uwzględniając przy tym wszystkie potrzeby naszych gości. Interesuje Cię spokojny, kameralny poczęstunek, huczne przyjęcie, a może wesoła zabawa w gronie najbliższych? Możemy przygotować się na każdy z tych scenariuszy. Przyjęciami zajmujemy się od lat, dlatego możesz liczyć na:

  • dopasowanie stylistyki i oprawy przyjęcia do własnych preferencji,
  • dekoracje z ulubionym motywem i w wybranej kolorystyce,
  • uroczyście podany tort,
  • menu dopasowanego do potrzeb gości – zawierające także opcje bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie,
  • przemiłą i profesjonalną obsługę.