Urodziny, chrzciny, roczek Ząbkowice Śląskie – eleganckie przyjęcia w Hotelu na Skarpie

Szampan w lodzie

Urodziny, chrzciny, roczek Ząbkowice Śląskie – eleganckie przyjęcia w Hotelu na Skarpie

Urodziny, chrzciny, roczek Ząbkowice Śląskie – eleganckie przyjęcia w Hotelu na Skarpie 960 640 Verseo

Hotel na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich to idealne miejsce do świętowania urodzin lub chrzcin. W magicznych wnętrzach pięknie odrestaurowanej willi z lat 20. XX wieku  możesz skupić się na najważniejszym – tworzeniu pięknych wspomnień i przyjemnie spędzonym czasie wśród najbliższych. Celebruj rocznicę lub chrzest dziecka z rodziną i przyjaciółmi, my zajmiemy się oprawą i organizacją niezapomnianego przyjęcia. W naszej restauracji zapewniamy wyszukane kulinarne doznania i dobrą aurę podczas wyjątkowych okoliczności: chrztów czy pierwszych lub kolejnych  urodzin

Jak zorganizować kameralne chrzciny w eleganckiej willi w Ząbkowicach Śląskich?

Hotel i Restauracja na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich to wymarzona przestrzeń do organizacji kameralnych chrzcin. W eleganckim wnętrzu willi:

  • zaaranżujesz chrzciny do 32 osób – w restauracji z przyjemną oranżerią wszyscy poczują się komfortowo,
  • będziesz delektować się pysznymi smakami kuchni prowadzonej przez szefa Sebastiana Kornackiego,
  • zadbamy o Twoje indywidualne potrzeby – masz ochotę na sushi albo świeżego pstrąga? Zapytaj nas o indywidualne menu przed organizacją chrzcin w Ząbkowicach Śląskich,
  • po dniu pełnym wrażeń odpoczniesz w eleganckim otoczeniu – dysponujemy 10 pokojami hotelowymi o wysokim standardzie.

Jakie są najlepsze miejsca na organizację urodzin, chrzcin i roczków w Ząbkowicach Śląskich?

Jesteśmy specjalistami od celebrowania ważnych okazji. W szykownych wnętrzach Restauracji na Skarpie organizujemy kameralne przyjęcia urodzinowe. Pierwszy roczek dziecka, a może Twoje 30. urodziny w Ząbkowicach Śląskich? Pomożemy Ci zaaranżować przyjęcie do 32 osób, które zachowasz w pamięci oraz na pięknych fotografiach.

Jakie menu można zamówić na urodziny i roczek w Restauracji na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich?

Nic tak nie podkreśla wyjątkowości dnia jak pyszny obiad. Możesz wybrać repertuar a’la carte lub zapytać o indywidualnie skomponowane menu urodzinowe. Lubisz pyszne smaki tradycyjnej kuchni polskiej? Co powiesz na świeżą dziczyznę podczas przyjęcia urodzinowego? Nasz mistrz kuchni jest pasjonatem smaków egzotycznych, więc może przygotować dla Twoich gości również wykwintne dania azjatyckie. Zapytaj o ofertę na urodziny lub roczek w Ząbkowicach Śląskich. Celebruj z nami niepowtarzalne momenty!