Wesele

Celebrujemy najważniejsze momenty

Wesele

Ząbkowice Śląskie

Kameralna atmosfera w szykownych wnętrzach Hotelu na Skarpie– najwyżej ocenianego hotelu w Ząbkowicach Śląskich to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Wesele Ząbkowice Śląskie –  starannie odrestaurowane, eleganckie wnętrza starej willi zachwycą nawet najbardziej wymagających gości, a znakomite receptury naszego szefa kuchni rozpieszczą każde podniebienie. Staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych gości – uroczysty obiad weselny, skromne przyjęcie dla rodziny, wegańskie menu, a może zabawa do białego rana? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego, zapraszamy!

KAMERALNE

PRZYJĘCIA WESELNE

Z przyjemnością organizujemy kameralne przyjęcia weselne do 32 osób. Szykownie zaprojektowane wnętrze Restauracji na Skarpie wraz z przestrzenią w oranżerii dają możliwość organizacji wyjątkowego wydarzenia. Podczas planowania przyjęcia naszym priorytetem są indywidualne potrzeby gości.

wesele-zabkowice

Menu

Skrojone na miarę

W zależności od preferencji naszym gościom proponujemy skomponowane przez Sebastiana Kornackiego menu a’la carte lub indywidualnie przygotowane menu z kuchnią polską i tradycyjną. Przygotowujemy także przyjęcia z kuchnią wegetariańską i wegańską. 

POKOJE

HOTEL NA SKARPIE

Oferujemy 10 klimatyzowanych pokoi z prywatnymi łazienkami.
Eleganckie wnętrza zapewniają pełen komfort i spełniają oczekiwania
najbardziej wymagających odwiedzających.

Pokoje

Komfort i Elegancja

Niezapomniane wesele – Ząbkowice Śląskie

Ślub dla zakochanych i ich najbliższych jest podniosłym wydarzeniem, dostarczającym ogromu wzruszeń. Zwieńczeniem uroczystej ceremonii ślubnej jest wesele. Ząbkowice Śląskie – to właśnie tutaj, w sercu urokliwego Przedgórza Sudeckiego, znajduje się miejsce, w którym Wymarzone przyjęcie staje się rzeczywistością. Przedwojenna, starannie odrestaurowana willa to idealne tło dla celebracji w gronie najbliższych. Przestronna restauracja z imponującą oranżerią jest piękną scenerią zarówno dla hucznego wesela, jak i kameralnego przyjęcia. Zakochani doceniają zachwycające wnętrza, dopracowane menu, komfortowe pokoje, malownicze otoczenie, niepowtarzalną, kameralną atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie. Elastycznie dopasowujemy oferty do życzeń narzeczonych: wspólnie zrealizujemy każdą wizję.