Restauracja

NA SKARPIE


Restauracja Ząbkowice Śląskie

– odkryj smak i ulubione przysmaki w
najlepszym wydaniu

Tradycyjne receptury w nowoczesnej odsłonie, sezonowe produkty i wybitne umiejętności doświadczonego szefa kuchni – to wszystko pozwoliło stworzyć wykwintne, jedyne w swoim rodzaju, doskonale skomponowane menu. W Restauracji na Skarpie zjesz wyśmienity obiad, który może rozpocząć się od skosztowania niebanalnej przystawki. To tutaj zorganizujesz też elegancką kolację, a także spróbujesz urzekającego nieoczywistym smakiem deseru.

W trosce o Państwa wygodę zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji stolika.

Przy grupach powyżej 8 osób pobieramy opłatę serwisową w wysokości 10% wartości zamówienia.

Godziny otwarcia

NIEDZ-PON: 13:00 – 20:00

WTOREK: nieczynne

ŚRO-CZW: 13:00 – 20:00

PT-SOB: 13:00 – 22:00

Mistrz

Kuchni

W menu nie brakuje wyśmienitych potraw i wyjątkowych deserów, dopracowanych w każdym calu przez naszego szefa kuchni Sebastiana Kornackiego. To artysta — twórca sztuki na talerzu, znawca żywności certyfikowanej i ekologicznej oraz pasjonat smaków azjatyckich. Chętnie dzieli się doświadczeniem, prowadząc warsztaty, seminaria i degustacje.

Celebracja

Chwili

Hotel na Skarpie to miejsce celebracji. Dlatego z przyjemnością organizujemy spotkania, zarówno te spontaniczne, jak i te sprowokowane specjalną okazją. Zaaranżujemy urodziny, kolacje rodzinne lub obiady biznesowe do 32 osób, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby gości.

Menu

RESTAURACJI