Restauracja

NA SKARPIE

Restauracja na Skarpie to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach mistrzowskich smaków. Zapraszamy gości hotelu oraz wszystkich, którzy chcą przeżyć kulinarną przygodę w Ząbkowicach Śląskich. Serwujemy dania kuchni polskiej — sycące śniadania, znakomite obiady i kolacje. Wykorzystujemy lokalny połów pstrąga, specjalizujemy się w oprawie dziczyzny oraz przygotowywaniu dań wegetariańskich, opartych na warzywach z ekologicznych upraw. 

W trosce o Państwa wygodę zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji stolika.

Godziny otwarcia

PON-CZW: 13:00 – 21:00
PT-SOB: 13:00 – 22:00
NIEDZ: 12:00 – 20:00


Restauracja na Skarpie Ząbkowice Śląskie

Mistrz

Kuchni

W menu nie brakuje wyśmienitych potraw i wyjątkowych deserów, dopracowanych w każdym calu przez naszego szefa kuchni Sebastiana Kornackiego. To artysta — twórca sztuki na talerzu, znawca żywności certyfikowanej i ekologicznej oraz pasjonat smaków azjatyckich. Chętnie dzieli się doświadczeniem, prowadząc warsztaty, seminaria i degustacje.

Celebracja

Chwili

Hotel na Skarpie to miejsce celebracji. Dlatego z przyjemnością organizujemy spotkania, zarówno te spontaniczne, jak i te sprowokowane specjalną okazją. Zaaranżujemy urodziny, kolacje rodzinne lub obiady biznesowe do 32 osób, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby gości.

Menu

RESTAURACJI