Gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcia w Ząbkowicach Śląskich?

Niezapomniane przyjęcia - tort

Gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcia w Ząbkowicach Śląskich?

Gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcia w Ząbkowicach Śląskich? 1707 2560 Verseo

Przytulna atmosfera, a także klimatycznie i estetycznie urządzone sale to zalety każdego przyjęcia urządzonego w Hotelu na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich. Każdy gość przeżyje tu niezapomniane chwile! Zadbamy nawet o najdrobniejsze detale, tak aby impreza przebiegła dokładnie tak, jak powinna. Starannie udekorowana sala, subtelnie, lecz elegancko oświetlona, będzie idealnym miejscem na przyjęcie okolicznościowe. Uświetnimy je potrawami z naszego wyjątkowego menu, zawsze adekwatnego do okoliczności. W naszych salach, które pomieszczą do 32 osób, zorganizujesz:

  • wesele,
  • komunię,
  • przyjęcie jubileuszowe lub urodzinowe,
  • event branżowy lub spotkanie biznesowe.

Dlaczego warto wybrać Hotel na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich na organizację rodzinnych uroczystości i eventów biznesowych?

Planujesz rodzinną uroczystość, wesele dla najbliżej rodziny i przyjaciół czy inne spotkanie wymagające eleganckiej oprawy? Z łatwością wcielimy w życie każdy z Twoich pomysłów. Przyjęcia w Ząbkowicach Śląskich warto wyprawić w Hotelu na Skarpie, ponieważ naszym klientom oferujemy więcej niż tylko odpowiednią przestrzeń. Można u nas zarezerwować pokoje dla gości weselnych czy uczestników integracyjnej imprezy. Do dyspozycji gości oddajemy aż dziesięć pomieszczeń o zróżnicowanej wielkości i bardzo wysokim standardzie.