Poznaj wyjątkową restaurację w Ząbkowicach Śląskich – Hotel na Skarpie

Wyjątkowa restauracja

Poznaj wyjątkową restaurację w Ząbkowicach Śląskich – Hotel na Skarpie

Poznaj wyjątkową restaurację w Ząbkowicach Śląskich – Hotel na Skarpie 540 720 Verseo

Najszczęśliwsze chwile naszego życia to te, które spędzamy w gronie najbliższych. Spotkania z rodziną czy przyjaciółmi to nie tylko czas rozmów czy wspomnień, lecz także wspólne biesiadowanie. W restauracji Hotelu na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich przygotowujemy i serwujemy dania, przy których czas spędzany z bliskimi to doskonałe wrażenia kulinarne przyprawione radością ze spotkania. Zabierz ważne dla Ciebie osoby na śniadanie, obiad lub kolację przyrządzoną w najlepszym stylu. Zapowiada się miły czas!

Co serwuje Restauracja na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich? Sprawdź nasze menu!

Menu naszej restauracji obfituje w wykwintne dania kuchni polskiej. Zadowolimy zarówno podniebienia smakoszy potraw mięsnych lub rybnych, jak i wegetariańskich. Warzywa z ekologicznych upraw to wyraz nie tylko dobrego smaku, ale i troski o zdrowie naszych gości. Jakie kategorie dań mogą znaleźć się na Twoim talerzu?

  • zupy
  • dania główne
  • makarony
  • pierogi
  • desery
  • przystawki

Gdzie zjeść w Ząbkowicach Śląskich? Poznaj Restaurację na Skarpie!

Ząbkowice Śląskie – Restauracja na Skarpie to najlepsze miejsce, do którego możesz się udać, aby stworzyć niezwykły klimat nawet dla zwykłego spotkania. Rozsmakuj się w specjałach kuchni mistrza Sebastiana Kornackiego. Zapraszamy!