Wesele Ząbkowice Śląskie – celebracja miłosnej przysięgi w eleganckim otoczeniu

Bukiet weselny

Wesele Ząbkowice Śląskie – celebracja miłosnej przysięgi w eleganckim otoczeniu

Wesele Ząbkowice Śląskie – celebracja miłosnej przysięgi w eleganckim otoczeniu 960 640 Verseo

Gdy przyrzekacie sobie miłość, chcecie dzielić ten moment z rodziną i przyjaciółmi. To naturalne, że szukacie wyjątkowego miejsca do celebracji ważnych chwil z najbliższymi. Szykowne wnętrza Hotelu na Skarpie to wymarzona przestrzeń do organizacji kameralnego przyjęcia weselnego w Ząbkowicach Śląskich. W otoczeniu eleganckiej willi poczujecie się swobodnie i komfortowo. Zaproszeni goście mile spędzą tu czas przy smakach pysznej kuchni. Razem z nimi cieszcie się szczęściem i twórzcie wspólne wspomnienia.

Gdzie zorganizować kameralne przyjęcie weselne w Ząbkowicach Śląskich?

Wesela Ząbkowice Śląskie uroczysty obiad, niewielkie przyjęcie dla rodziny, a może celebracja ślubu tylko w gronie przyjaciół? Przekuwamy marzenia o gustownym przyjęciu weselnym w rzeczywistość. Restauracja na Skarpie razem z urokliwą oranżerią tworzą kameralną przestrzeń na przyjęcie weselne dla 32 osób. Dodatkowo do dyspozycji gości w Hotelu oferujemy 10 klimatyzowanych pokoi o wysokim standardzie, pełnych komfortu i przytulności. Miło w nich odpocząć, gdy zabawa przy stole dobiegnie końca.

Jakie menu weselne oferuje Restauracja na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich?

Podczas wesela w Restauracji na Skarpie zmysły gości rozpieszczą smaki mistrzowskiej kuchni. Dania weselne przypadną do gustu najbardziej wyrafinowanym podniebieniom. Proponujemy różne możliwości do wyboru podczas przyjęcia weselnego w Ząbkowicach Śląskich:

  • wykwintne menu a’la carte skomponowane przez mistrza kuchni Sebastiana Kornackiego,
  • repertuar indywidualnie przygotowanych dań kuchni polskiej – oprawa dziczyzny czy dania z pstrąga z lokalnych połowów to jedne z naszych specjalności,
  • wyrafinowane smaki potraw z ekologicznych warzyw dla miłośników kuchni wegańskiej i wegetariańskiej,
  • dania dla pasjonatów kuchni azjatyckiej. Zapytajcie nas o możliwości! 

Z chęcią weźmiemy pod uwagę indywidualne potrzeby kulinarne weselnych gości lub przedstawimy gotowe rozwiązania.

Jak zarezerwować termin organizacji wesela w Hotelu na Skarpie w Ząbkowicach Śląskich?

Z przyjemnością organizujemy wesela w Ząbkowicach Śląskich. Pragniemy, by zaprojektowane z wyczuciem stylu wnętrza Hotelu i Restauracji na Skarpie mogły stać się częścią pięknych historii małżeńskich. Zapraszamy do kontaktu, by zarezerwować termin i omówić szczegóły wymarzonego weselnego przyjęcia.